foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Zachowaj trzeźwy umysł

1 czerwca 2019 r. w Parku Miejskim w Skawinie obok Pałacyku „Sokół”– już po raz XVI odbyła się Impreza Środowiskowa „Zachowaj Trzeźwy Umysł.

 

 

 

Imprezę o charakterze profilaktycznym przygotowano z myślą o dzieciach, w Dniu ich święta, a także dla młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Gminy Skawina, popierając tym samym życie zdrowe, bez przemocy, wolne od nałogów, a także aktywne spędzanie wolnego czasu. Organizatorami imprezy, która stanowi element Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019 r. są Urząd Miasta i Gminy w Skawinie oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Podczas trwania imprezy uczniowie skawińskich szkół mieli możliwość zaprezentowania swoich wielorakich umiejętności i talentów podczas występów na żywo. Naszą szkołę SP3 Skawina oraz Gimnazjum nr 2 w Skawinie zaprezentowały 3 uczennice, które wyśpiewały sobie nie tylko nagrody, ale nader wszystko podbiły serca zgromadzonej publiczności i zostały przez nią nagrodzone gromkimi brawami.

· Jagoda Zajda – uczennica klasy 3a Gimnazjum nr 2 w Skawinie – zaśpiewała utwór Lady Gagi ,,Shallow”

· Marysia Masłoń z klasy 1b SP3– wyśpiewała piosenkę Sarsy ,,Zakryj” oraz

· Julia Kowalska, uczennica klasy 4a SP3 – która zaśpiewała radosną piosenkę Zespołu Skaldowie pt. ,,Wiosna”

Po występach dzieci i młodzież mieli okazję rozegrać zawody sportowe w biegach, a także uczestniczyć w licznych konkursach o charakterze rodzinnym.

Ten piękny dzień spędzony w rodzinnym gronie na długo pozostanie w naszej pamięci.