foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Czwórboju lekkoatletycznego

13 czerwca 2019 roku dziewięcioro uczniów klasy 4 i 5a z naszej szkoły, wzięło udział w drużynowym stracie  „czwórboju lekkoatletycznego”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawinie.

 

 

W skład tej sportowej dyscypliny miały wejść: rzut piłką lekarską, skok w dal, bieg na 40 metrów oraz 600 metrów dla dziewcząt i 800 dla chłopców. Jednak z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych (temperatura powietrza wynosiła 33° C), organizatorzy wykluczyli w tym dniu bieg długi ze względów bezpieczeństwa. Nasi uczniowie byli najmłodszymi uczestnikami zawodów. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła miejsce tuż za podium- IV. Był to pierwszy i miejmy nadzieje nie ostatni występ naszych podopiecznych w tego typu zawodach.

Naszą szkołę reprezentowali:

Walentyna Kot                 4a

Samanta Kamecka           4a

Dariusz Kamecki               4a

Bogdan Przebinda           4a

Shanice Hall                        5a

Maja Weder                      5a

Nikola Jaworska               5a

Kamil Dźwigał                    5a

Michał Juszyński              5a

Serdecznie gratulujemy i liczymy na podobny start w przyszłym roku.