foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Wybory do samorządu

W czwartek 26 września w czytelni  naszej szkoły odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Znamy ich wyniki!

 

 

 

 

Kandydatami na przewodniczącego samorządu byli:

Julia Kowalska i Kacper Szymula z klasy 5a oraz Zofia Okarmus z klasy 6a.

W wyborach wzięli udział uczniowie klas: trzeciej, piątej i szóstej. Komisja wyborcza w składzie: Bogdan Przebinda z klasy 5 jako przewodniczący oraz członkinie -  Lena Tatara z klasy trzeciej, Sandra Kamecka z klasy piątej oraz uczennice klasy szóstej Shanice Hall i Julia Wincencik, wydała  51 kart d
o głosowania. Oddano jeden głos nieważny.

Ważne głosy rozłożyły się następująco:

Zofia Okarmus  - 43 głosy,

Kacper Szymula – 4 głosy,

Julia Kowalska – 3 głosy.

Zatem przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020 została uczennica klasy 6 a Zofia Okarmus.


GRATULUJEMY i życzymy wielu ciekawych pomysłów oraz powodzenia  w ich realizacji.

Opiekunką Samorządu Uczniowskiego będzie  w tym roku pani Aleksandra Mioduszewska.