foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

IX Światowy Dzień Tabliczki mnożenia

W miniony czwartek nasza szkoła uczestniczyła w akcji pt."IX Światowy Dzień Tabliczki mnożenia". Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

 

 

 

Wybrani uczniowie, a wśród nich Miłościwie Panująca TABLICZKA MNOŻENIA (Nikola Jaworska), naukowiec (Kamil Dźwigał), wymagające nauczycielki matematyki( Nikola Rankiewicz i Maja Weder) oraz ich asystentki (Zosia Okarmus i Weronika Fliszewska) pod opieką pani Anny Warot sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia nie tylko wśród braci uczniowskiej, ale również wśród pracowników szkoły. Każdy egzaminowany wybierał los z 5 przypadkami mnożenia i jeżeli podał WSZYSTKIE poprawne odpowiedzi zdobywał tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA (tzw. MT EXPERT). I tak wśród uczniów klas 3 byli to: Zuzanna Kanonik, Dawid Warot, Lena Tatara, Maksymilian Dudczyn oraz Michał Sikora. Wśród uczniów klas 5 byli to: Samanta Kamecka, Walentyna Kot, Gabriela Raputa, Marlena Tobiasz, Michał Szuman oraz Patryk Kapała. Wśród szóstoklasistów: Zosia Okarmus, Wiktoria Weiss, Olga Ostafin, Łukasz Boroń i Kamil Dźwigał. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!! Akcji towarzyszyły gry, zabawy, quizy oraz łamigłówki z tabliczką mnożenia. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły bardzo chętnie i z dużym zapałem podeszli do tematu. Akcja przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy WAM za zaangażowanie i zapraszamy znów za rok!