Dzień Pluszowego Misia

25 listopada po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji szkoła gościła mnóstwo "przytulnych" przyjaciół dzieci. Dla uczniów z ich misiami biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie, w czasie którego zaprezentowali swoje pluszaki, uczestniczyli w konkursach na najmniejszego i największego misia oraz wysłuchali krótkiego programu artystycznego.

Starsi koledzy: Lena T., Zuzia K., Nikola C. z kl.3a i Julka P., Kacper S. z kl.5a oraz Iwetta B. z kl. 6a przy wspólnej zabawie z publicznością przedstawili historię pluszowego misia, zaprezentowali wiersze i piosenki o misiach (najmilszych, najwierniejszych i najcierpliwszych przyjaciołach dzieci i nie tylko ich.

Fotorelacja dostępna jest tutaj.