HO, HO, HO ! ODWIEDZIŁ NAS ŚW. MIKOŁAJ! ??

Dzisiaj 6 grudnia przybył do naszej szkoły ze swoją drużyną św. Mikołaj. Odwiedził wszystkie klasy wszyscy otrzymali prezenty. Nikt nie dostał rózgi, wszyscy byli grzeczni!

Było dużo radości i uśmiechu. Przejęte i uradowane twarze, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w mikołajową dobroć. Mikołaj nie zapomniał o Pani Dyrektor, nauczycielach, o paniach z obsługi, dla wszystkich miał słodkości. Dzień 6 grudnia, to dzień szczególny. Mali wydają radosne okrzyki i tańczą z radości, a dorośli cieszą się z radości dzieci.
„Wierzyć w św. Mikołaja, to wierzyć w dobro drugiego człowieka."

Fotorelacja dostępna jest tutaj.