Sukces Gabrysi i Radka. GRATULUJEMY!

20 lutego 2020r. dwoje „śmiałków” z naszej szkoły wystartowało w wojewódzkich zawodach pływackich w Myślenicach: Radosław Paciorek z 2b oraz Gabriela Raputa z klasy 5a.

Radek wystartował w konkurencji 25m stylem klasycznym i ostatecznie zajął 21 miejsce w Małopolsce, co jest niebywałym sukcesem dla chłopca, który na co dzień  trenuje w Klubie Sportowym SKIMKA. Uczeń świetnie poradził sobie z opanowaniem stresu, który niewątpliwie towarzyszył mu podczas startu w tak wysokiej randze zawodów.

Gabriela natomiast zajęła, historyczne w naszej szkole, wysokie 9 miejsce, płynąc 50 m stylem klasycznym. Uczennica konkurowała z 38 zawodniczkami z województwa. Gabrysia regularnie trenuje pływanie w naszej lokalnej sekcji pływackiej CKiS w Skawinie.

Gratulujemy małego, dla nas WIELKIEGO, sukcesu  i dziękujemy za znakomity start w zawodach!

Podgląd obrazuPodgląd obrazuPodgląd obrazu