foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Zawody wojewódzkie w narciarstwie.

5 marca 2020 r. czwórka naszych „Narciarskich Gignatów”: Samanta Kamecka, Dariusz Kamecki, Patryk Kapała i Bogdan Przebinda z klasy 5a wystartowała w WOJEWÓDZKICH zawodach w narciarstwie alpejskim na stoku Czorsztyn Ski w Kluszkowcach.

Warunki, jak na tę porę sezonu narciarskiego, były wyśmienite: bezchmurne niebo, naturalny śnieg, dobrze przygotowana i zmrożona trasa. Zawodnicy trasę slalomu giganta pokonywali tylko jeden raz. Ostatecznie Patryk Kapała zajął 11. miejsce, Samanta Kamecka 31.miejsce
w roczniku 2010-2009, natomiast Dariusz Kamecki w starszej kategorii uplasował się na 33.miejscu, Bogdan Przebinda nie ukończył przejazdu. Piękna pogoda i dobre humory towarzyszyły naszym zawodnikom nie tylko podczas startu, ale również w czasie odpoczynku .
Gratulujemy zawodnikom odwagi, hartu ducha i poczucia humoru. Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na najwyższym, tej rangi, etapie zawodów. :)