foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

REKRUTACJA UCZNIÓW  DO  KLASY IV i VII

Zapraszamy uczniów obecnych klas III i VI

Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Skawina

 

 

WNIOSEK o przyjęcie ucznia należy składać

od 8 marca 2021 r. do 19 marca 2021r.

 

Ze względu na sytuację pandemiczną, wypełnione i podpisane ZGŁOSZENIA REKRUTACYJNE ( dzieci z obwodu szkoły) oraz WNIOSKI REKRUTACYJNE (dzieci z poza obwodu) będą przyjmowane w formie skanu przesłanego na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty można również dostarczyć do szkoły (urna z pocztą; korytarz przy drzwiach wejściowych, w godz. 7.30 - 17.00).

Dodatkowych informacji o rekrutacji udziela sekretariat szkoły, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00 (Tel. 12 276-75-56).

 

Ze względu na sytuację pandemiczną, nie planujemy w marcu tradycyjnego „DNIA OTWARTEGO”. Zapraszamy na „WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE”.

                                                             

                                                                                     ZAPRASZAMY !!!

 

DOKUMENTY   (Do  pobrania )  lub dostępne w sekretariacie szkoły: