PODWÓRKO  NIVEA  W  SKAWINIE?   TO MOŻLIWE!!!

GŁOSUJ   RAZEM   Z NAMI!!!

Szkoła Podstawowa  nr 3 w Skawinie przystąpiła  do wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji Podwórko Talentów  NIVEA 2018.

Jeśli  wspólnie   się  zaangażujemy i  codziennie  „oddamy” głos,  możemy  WYGRAĆ
nie tylko   wspaniałe miejsce zabaw, ale  także niezwykłą przestrzeń, która  uczy i rozwija talenty dzieci !

GŁOSOWANIE   możliwe jest  na stronie internetowej   www.podworko.NIVEA.pl

oraz za pośrednictwem dedykowanej Aplikacji Mobilnej

„Podwórko Talentów NIVEA” na systemy IOS, Android, WindowsPhone.

od  11 maja 2018 roku   do   21 czerwca 2018 roku.

PROSIMY,  już teraz zarejestruj się na stronie https://podworko.nivea.pl, aby od 11 maja przez 42 dni codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych, bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie.

To nic trudnego: logujesz się na stronie Nivea  wybierasz województwo małopolskie, powiat krakowski, lokalizację:  SKAWINA    i klikasz.

JEŚLI   WYGRAMY,   podwórko   talentów Nivea  będzie służyć  wszystkim  dzieciom
z Miasta i Gminy   Skawina.

Jego lokalizacja  będzie  wspaniałym   uzupełnieniem  atrakcji sąsiadującego ze szkołą    pięknego Parku  Miejskiego.

W projekt   zaangażowana jest  cała  społeczność   Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie, ale  w konkurencji z innymi   miastami, sami  nie damy rady!

PROSIMY O WSPARCIE  !!!!

LICZYMY NA WSZYSTKICH  MIESZKANCÓW