Godziny dostępności przeznaczone na konsultacje
W zakresie zadań statutowych szkoły nauczyciel jest zobligowany do dostępności w szkole.
W tym czasie nauczyciel w ramach potrzeb - prowadzi konsultacje dla uczniów lub ich rodziców.
K.N. art. 42 ust. 2f
Lp. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Nauczany przedmiot |
Dzień tygodnia |
Godziny |
Miejsce (Nr sali) |
1. |
mgr Anna Bębenek |
edukacja wczesnoszkolna |
wtorek |
10:35 - 11:35 |
pokój nauczycielski |
2. |
mgr Robert Budzyń |
muzyka |
piątek |
11.30 - 12.30 |
pokój nauczycielski |
3. |
mgr Monika Cichoń - Gładysz |
historia, j.polski |
środa |
11:45 - 12:45 |
pokój nauczycielski |
4. | mgr Katarzyna Czoch | edukacja wczesnoszkolna | środa | 9:40 - 10:40 | pokój nauczycielski |
5. |
mgr Joanna Drosińska |
edukacja wczesnoszkolna | wtorek | 7:00 - 8:00 |
8 |
6. |
mgr Dorota Faber |
edukacja wczesnoszkolna | wtorek | 7:30 - 8:30 |
17 |
7. |
mgr Katarzyna Godula |
matematyka | poniedziałek | 13:30 - 14:30 |
22 |
8. |
mgr Anna Gumienna |
biologia, chemia, wdż | środa | 13:30 - 14:30 |
20 |
9. |
mgr Magdalena Grabek |
edukacja wczesnoszkolna |
zwolnienie |
|
|
10. |
ks mgr Krzysztof Jakubiak |
religia |
poniedziałek |
10:35 - 11:35 |
pokój nauczycielski |
11. |
mgr Urszula Kasiarz |
pedagog-specjalny |
czwartek |
9.30 - 10.00 |
23 |
12. | mgr Agnieszka Kozień-Pieczara | zajęcia rewalidacyjne | środa | 11:00 - 11:30 | 30 |
13. | mgr Izabela Krawczyk | nl. współorganizujący kształcenie | piątek | 7:55 - 8:55 | pokój nauczycielski |
14. |
mgr Aleksandra Mazurek |
psycholog |
piątek |
8.30 - 9.30 |
30 |
15. | mgr Olga Masłoń | język polski | wtorek | 11.45 - 12.45 | pokój nauczycielski |
16. |
mgr Dagmara Mzyk |
logopeda |
wtorek |
10:00 - 11:00 |
21 |
17. |
mgr Ireneusz Milc |
religia |
poniedziałek |
11:30 - 12:30 |
biblioteka |
18. |
mgr Aleksandra Mioduszewska |
język polski |
środa |
12.30 -13.30 |
pokój nauczycielski |
19. |
mgr Celina Moskal |
wychowanie fizyczne |
czwartek |
13.30 - 14.30 |
6 (sala gimn.) |
20 |
mgr Janusz Nowak |
technika |
poniedziałek |
13.30 - 14.30 |
gabinet wicedyrektora |
21. |
mgr Kinga Olszewska |
edukacja wczesnoszkolna |
piątek |
10.35 - 11.35 |
pokój nauczycielski |
22. | mgr Karolina Ożóg | nauczyciel w świetlicy | poniedziałek | 11:30 - 12:30 | świetlica |
23. |
mgr Beata Pękala |
biblioteka/świetlica |
wtorek |
13:00 - 14.00 |
biblioteka |
24. |
mgr Marzena Płatek - Kaczor |
język angielski |
piątek |
13:45 - 14.45 |
11 |
25. |
mgr Ewelina Rankiewicz |
język angielski |
wtorek |
10.45 - 11.45 |
18 |
26. |
mgr Gabriela Rawska |
Informatyka, fizyka |
wtorek |
14.30 - 15.45 |
30 |
27. |
mgr Grażyna Sieprawska |
nauczyciel w świetlicy |
środa |
10.00 - 11.00 |
biblioteka |
28. |
mgr Artur Surówka |
wychowanie fizyczne |
poniedziałek |
8:55 – 9:55 |
pokój nauczycielski |
29. |
mgr Iwona Suwaj |
geografia, przyroda, wos |
piątek |
10.35 - 11.35 |
pokój nauczycielski |
30. |
mgr Małgorzata Szczypczyk |
pedagog |
wtorek |
12.45 - 13.45 |
29 |
31. |
mgr Magdalena Szynkarczuk |
plastyka |
środa |
15.35 -16.00 |
14 |
32. | mgr Elżbieta Tylek | język angielski | czwartek | 11.30 - 12.30 | 11 |
33. |
mgr Anna Warot |
matematyka |
poniedziałek |
11.45 - 12.45 |
pokój nauczycielski |
34. |
mgr Jolanta Zawada |
edukacja wczesnoszkolna |
wtorek |
11.45 - 12.45 |
pokój nauczycielski |
35. | mgr Aneta Zdunek | j.niemiecki | poniedziałek | 9.00 - 9.30 | pokój nauczycielski |