Read Loud Contest

Dnia 11 maja w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się gminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim- „ Read Loud Contest ”. Zadaniem uczestników było przeczytanie, przygotowanego wcześniej, dowolnego tekstu z literatury dziecięcej lub młodzieżowej w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowały Shanice Hall i Olga Ostafin z klasy 4a.

W konkursie wzięło udział aż 21 uczniów klas IV-VII z jedenastu szkół naszej gminy. Jury oceniało wyrazistość czytania, płynność, poprawność językową, wymowę i intonację oraz interpretację utworu.

Wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani i pięknie zaprezentowali przygotowane przez siebie fragmenty prozy. Jury miało bardzo trudne zadanie, by wybrać najlepszych. Oprócz miejsc I-III, przyznano wyróżnienia, jedno z nich zdobyła nasza uczennica Shanice Hall . Gratulujemy serdecznie!