foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Gminny Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr3 w Skawinie

 

W dniu 17.05 2018r. na obiektach sportowych „Orlik” w Skawinie przy kompleksie sportowym CKiS ul. Żwirki i Wigury 11 odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr3 w Skawinie.

Pomimo niesprzyjającej pogody na rozpoczęciu sportowej imprezy stawiło się 7 szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr3 w Skawinie, Szkoła Podstawowa nr6 w Skawinie, Zespół Katolickich Szkół w Skawinie, Szkoła Podstawowa w Radziszowie, Szkoła Podstawowa nr2 w Skawinie, Szkoła Podstawowa w Zelczynie, Szkoła Podstawowa w Wielkich Drogach. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z 5+1. Najlepsza drużyna okazała się ekipa się ze Szkoły Podstawowej nr6 w Skawinie wygrywając wszystkie mecze. Królem strzelcem turnieju okazał się Adrian Surówka z dorobkiem 5 bramek uczeń Szkoły Podstawowej nr6 w Skawinie otrzymał statuetkę najlepszego strzelca turnieju. Puchar dla zwycięzców okazał się zwieńczeniem trudu poniesionego w walce pomiędzy szkołami. Uczestnicy turnieju podeszli do rozgrywek z wielkim zaangażowaniem. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji.