foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

KOMUNIKAT

DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KLAS TRZECICH  (od 1 września 2018 r. – CZWARTYCH).

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

W związku z przygotowaniami do nowego roku szkolnego 2018/2019 przypominamy uczniom, którzy od 1 września 2018 r. rozpoczną naukę w klasie czwartej w Szkole Podstawowej nr 3 w Skawinie, o konieczności terminowego złożenia w sekretariacie szkoły świadectw ukończenia klasy trzeciej, będących potwierdzeniem woli rozpoczęcia nauki w naszej szkole.

 

Termin składania dokumentów: do 26 czerwca 2018 r.

 

 

Z poważaniem

Elżbieta Gutierrez