foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Piknik z książką

8 czerwca spotkaliśmy się całą szkoła na II edycji „Pikniku z książką”. Po śniadaniu na trawie, owocowych przekąskach, które w ramach projektu „ Czy wiesz jak jesz?” zaserwowały społeczności szkolnej uczennice klas drugich, następnie rozpoczęliśmy wspólne czytanie. Po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym czytaniu pod hasłem „Jak nie czytam jak czytam”. W radosnej atmosferze i muzyce na żywo miło upływał nam czas przy czytaniu ulubionych książek. Pogoda i humory nam dopisały. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali swoje artystyczne talenty.

Do zobaczenia za rok