foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Współpraca kwitnie!!!

Klasa pierwsza na zaproszenie Przedszkola nr 3 zrealizowała lekcje w "ZIELONEJ KLASIE" sfinansowanej przez CEZ. Na świeżym powietrzu wiedza wręcz wpływała nam do głowy :) Po zajęciach zostaliśmy zaproszeni do zabawy z PRZEDSZKOLAKAMI na placu zabaw.

 

 

 

Za zaproszenie serdecznie dziękujemy !!! Na pewno jeszcze chętnie skorzystamy!!! Tymczasem Pani DYREKTOR, całemu GRONU PEDAGOGICZNEMU PRZEDSZKOLA NR 3 oraz wszystkim PRZEDSZKOLAKOM życzymy udanych wakacji!!!