foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Wszyscy dbamy o bezpieczeństwo!

PIERWSZAKI odwiedził pan policjant oraz gimnazjalistki. Nasi goście chcieli nam przekazać jak bezpiecznie spędzić wakacje, a jeśli już coś się stanie, to jak reagować.

 

 

 

 

Przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, na plaży i jak należ zachowywać się w lesie i w górach. W końcowej części zajęć poznaliśmy zasady udzielenia pierwszej pomocy w przypadku złamań, stłuczeń i nadmiernej ekspozycji na słońcu.

Bardzo, bardzo dziękujemy NASZYM GIMNAZJALISTKOM :) za współpracę i życzymy WAM wielu sukcesów w dalszej szkolnej karierze.