Witamy Mistrzów Polski!!!️

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły w ten weekend wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Inline Alpine (jazda slalomem na rolkach z góry), które odbyły się na warszawskiej Agrykoli - Mateusz Kapała 1b i Patryk Kapała 4a - odnieśli zwycięstwo uzyskując tytuł Mistrzów Polski. Wysokie miejsca także zdobyli Darek Kamecki 4mc, Bogdan Przebinda 5mc także z klasy 4a.

Chłopaki już od dawna trenują rolkarstwo alpejskie. Ciężka i wytrwała praca na treningach przynosi efekty w postaci licznie zdobytych pucharów, medali i dyplomów. Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy!!!

Życzymy dalszych sukcesów!!!