foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

ILE WAŻY TORNISTER?

1 października ma być Ogólnopolskim Dniem Ważenia Tornistrów.

 

 

 

 

 

(wg MEN: „Począwszy od 1 października, co roku w tym dniu przedstawiciele ministerstwa, kuratoriów, sanepidu oraz rodzice będą ważyć tornistry uczniów. Chodzi w nim o to, by na co dzień rodzice i dzieci zwracali uwagę na to, w jaki sposób właściwie pakować się do szkoły).

 

Ile ważą tornistry? Czy zawierają tylko niezbędne w szkole przybory szkolne?

W trosce o zdrowie - sprawdźmy!

Na co dzień - pamiętajmy: nie wszystko, co znajduje się w tornistrach, potrzebne jest w danym dniu w szkole!

Zbędne przybory i podręczniki należy zostawić w domu. Można też w szkole.