foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Halowy turniej piłki nożnej

5 października 2018r. na hali widowiskowo-sportowej CKiS w Skawinie odbył się halowy turniej piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci, w którym brali udział chłopcy z naszej szkoły.

 

 

 

 

Oto oni:

Kamil Dźwigał 5a - kapitan

Bogdan Przebinda 4a- bramkarz

Michał Juszyński 5a

Łukasz Boroń 5a

Dariusz Kamecki 5a

 

Rezerwowi:

Karol Piątek 5a

Patryk Kapała 4a

Dawid Przebinda 4a

Byli jedną z najmłodszych drużyn  w turnieju.W wyniku losowania mieli przywilej grać w meczu inauguracyjnym  ze Szkołą Podstawową nr 4 w Skawinie. Do końca pierwszej połowyutrzymali remis 2:2, natomiast później starsi koledzy byli lepsi kondycyjnie i w konsekwencji drużyna przegrała pierwszy mecz. Kolejne dwa mecze również zakończyły się porażką punktową, ale na pewno nie porażką w sferze zasad „fair play”. Zawodnicy wyprowadzali bardzo dobre akcje, świetnie się zgrywali, jednak zabrakło szczęścia i wydolności fizycznej. Widać było wielkie zaangażowanie w obronie własnej bramki. Uczniowie do końca walczyli z ogromnym zapałem i nie poddawali się bez walki o każdą piłkę. Wprawdziedrużyna nie wyszła z grupy do finału, ale naszych uczniów warto określić mianem „Małych Bohaterów”.

Gratulujemy i życzymy dalszych, sportowych sukcesów.