Tenis stołowy

13 listopada 2018r. w hali widowiskowo-sportowej Centrum Kultury i Sportu w Skawinie odbyły się gminne, indywidualne i drużynowe zawody w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. W kategorii dziewcząt walczyło 16 zawodniczek, a w kategorii chłopców 22 zawodników.

Naszą szkołę reprezentowali:

Samanta Kamecka 4a

Julia Kowalska 4a

Walentyna Kot 4a

Dariusz Kamecki 4a

Bogdan Przebinda 4a

Maja Weder 5a

Kamil Dźwigał 5a

Michał Juszyński 5a.

Uczniowie naszej szkoły byli jednymi z najmłodszych uczestników turnieju. Choć nie zajęli punktowanych miejsc podczas zawodów, zaprezentowali się wzorowo, zarówno w walce „fair play” jak i zachowaniu kultury osobistej.

Gratulujemy odważnym zawodniczkom i zawodnikom, życząc sportowych sukcesów w innych dziedzinach sportu.