foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

PIERWSZOKLASIŚCI ślubowali

 

Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób. Wreszcie 15 października nadszedł moment, by z przedszkolaka zrobić uczniaka. Pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez powitała gorąco rodziców, nauczycieli, uczniów, a szczególnie serdecznie klasy pierwsze, którym "oddała głos".

Czytaj więcej...

NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W HISTORII NASZEJ SZKOŁY

14 października, jak co roku, obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły – Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Jednak święto tegoroczne zapisze się złotymi literami w historii naszej szkoły – otrzymaliśmy sztandar.

 

 

Czytaj więcej...

CodeWeek w naszej szkole

CodeWeek w naszej szkole rozpoczął się 11 października i zakończył 15 października. Najmłodszymi uczestnikami tego przedsięwzięcia byli pierwszoklasiści, a najstarszymi piątoklasiści. Uczniowie z wielkim zapałem i energią przystąpili do przygotowanych dla nich zabaw z kodowaniem. Miały one na celu rozwój logicznego myślenia oraz koncentracji. Wszyscy spisali się WZOROWO!!!

 

Czytaj więcej...

NA POCZĄTKU BYŁO DRZEWO... 

Święto Drzewa przypada na 10 października i w Polsce obchodzone jest już od kilkunastu lat. Drzewa od najdawniejszych czasów fascynowały ludzi. Ze względu na ich długowieczność i pozytywne znaczenie często przypisywano im magiczną moc. 

 

Czytaj więcej...

 KONKURSU„PAMIĘTAMY O NIEPODLEGŁEJ”!

2 października 2021r. w Pałacyku "Sokół" w Skawinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu „PAMIĘTAMY O NIEPODLEGŁEJ” pod hasłem „Zaczęło się w Tobruku”

Czytaj więcej...