foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Robotyka i programowanie 

W naszej szkole nie ma nudy. Uczniowie klas 1, 2, 3 wzięli udział w zajęciach pokazowych z robotyki. Dzieci poprzez wspaniałą zabawę uczyły się konstruowania robotów ze specjalnych klocków, wyposażonych w silniki, czujniki i przekaźniki.

 

 

Programowały je w celu wykonywania rożnych czynności. Zajęcia z robotyki rozwijają w dziecku: kreatywność, logiczne myślenie, zamiłowanie do nauk ścisłych, potrzebę odkrywania świata, motywacje do działania, poczucie pewności siebie, umiejętność pracy w grupie.
Dziękujemy pani prowadzącej za świetne zajęcia!