foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

JAK KRÓL JAN III SOBIESKI ODWIEDZIŁ HUSARIĘ PRZED WYPRAWĄ WIEDEŃSKĄ

Klasa 3a wraz z panią Dyrektor Elżbietą Gutierrez uczestniczyła w spotkaniu promocji muzealnych opowiadań  pt."JAK KRÓL JAN III SOBIESKI ODWIEDZIŁ HUSARIĘ PRZED WYPRAWĄ WIEDEŃSKĄ" oraz „JAK SKAWIŃSKIE KOTY URATOWAŁY KSIĘŻNICZKĘ ELŻBIETĘ”. Zaproszeni goście: pani Agnieszka Juszczak - Lisek, Sekretarz Gminy Skawina oraz  pani Teresa Klęk, Kierownik Wydziału Organizacyjnego UMiG, czytały opowiadania. Bardzo wszystkim się podobały. DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!!!

W Muzeum Regionalnym czekała jeszcze jedna niespodzianka- członkinie Koła Robótek Ręcznych RAZEMKOWO zaprosiły nas do obejrzenia wspaniałej wystawy lalek w przepięknych sukniach. Mieliśmy też okazję wziąć udział w głosowaniu na najpiękniejszą lalkę. Wybór był bardzo trudny. WSZYSTKIE BYŁY CUDOWNE!!! PODZIWIALIŚMY JE BARDZO DŁUGO.