foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

O mały włos!!!


6 listopada 2019r. na hali widowiskowo-sportowej CKiS w Skawinie odbył się gminny turniej unihokeja w ramach Igrzysk Dzieci. Z naszej szkoły wystartowała reprezentacja chłopców. W losowaniu trafiliśmy do grupy B - "grupy śmierci" Szkoła Podstawowa w Krzęcinie i Szkoła Podstawowa w Kopance (z dwoma najlepszymi drużynami z ubiegłego turnieju w 2018r.).

 

Z pierwszym przeciwnikiem przegraliśmy tylko 2:0, a z zawodnikami z Kopanki zremisowaliśmy. Jednak chłopcy z SP w Kopance przegrali ze SP z Krzęcina tylko 0:1, wiec przez kalkulację tzw. „małych punktów” nie weszliśmy do finału. Skład drużyny:
Kamil Dźwigał, Michał Juszyński, Karol Piątek, Bogdan Przebinda, Patryk Kapała, Dariusz Kamecki
Rezerwa: Łukasz Boroń, Dawid Przebinda, Jakub Badura,
Michał Szuman, Sebastian Dziura.
Dziękujemy zawodnikom naszej szkoły za heroiczną walkę i gratulujemy doskonałego występu.