Gminny Kokurs Języka Angielskiego

Dnia 14 października odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla najmłodszych. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Pozowicach. Konkurs był skierowany do uczniów w wieku 6-7lat. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie wiersza lub piosenki w języku angielskim, po prezentacji mieli wykazać się znajomością słownictwa oraz umiejętnością reakcji na polecenia. W konkursie wzięło udział piętnaścioro uczestników z dziewięciu szkół Gminy Skawina.

Wszystkie dzieci były doskonale przygotowane, w związku z tym jury miało niezwykle trudne zadanie. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy I b Konrad McAuley, który wspaniale zaprezentował wierszyk „Tree house” i uzyskał wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy serdecznie!!!