foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Zawody pływackie

23 stycznia 2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych zawodach pływackich, które odbyły się na krytej pływalni Camena w Skawinie. W zmaganiach tych wzięło udział aż szesnaścioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie, w kategorii Igrzysk Dzieci.

 

 

Byli to:

Kinga Krawiec- 1a

Wiktoria Smęder- 2a

Michał Morawa- 2a

Antoni Brzeziński- 2a

Mateusz Kapała - 2b

Zuzanna Zalewska- 2b

Radosław Paciorek- 2b

Wiktor Sala- 3a

Mateusz Bywalec- 3a

Gabriela Raputa- 5a

Samanta Kamecka 5a

Julia Paciorek 5a

Walentyna Kot 5a

Dariusz Kamecki 5a

Patryk Kapała 5a

Shanice Hall- 6a

Weronika Buchich De Divan- 6a

 

Wystartowała również sztafeta dziewcząt 6 x 25 metrów, która ostatecznie zajęła 6 miejsce.

Doje uczniów awansowało do wojewódzkiego etapu w pływaniu indywidualnym- Gabriela Raputa z klasy 5a i Radosław Paciorek z klasy 2b.

Niezmiernie cieszy fakt, iż połowa startujących uczniów, to najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły. Dziękujemy im za odwagę i pokonanie strachu związanego z rywalizacją w trudnych i „mokrych” warunkach J. Gratulujemy wszystkim udziału w zawodach, a Gabrysi i Radkowi życzymy powodzenia 20 lutego 2020 podczas startu w wojewódzkich zawodach pływackich.