foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Uczniowie SP3 fotografują.

W listopadzie siedmioro uczniów z klasy 2a wzięło udział w konkursie przyrodniczo-fotograficznym pt. "Bogactwo jesiennej przyrody".

Alicja Ostafin i Kamil Redisz  zostali zaproszeni na UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU. Oboje otrzymali WYRÓŻNIENIE za wykonanie wspaniałych zdjęć, przedstawiających piękno złotej jesieni. Serdecznie GRATULUJEMY Naszym Małym Przyrodnikom, a kto wie w przyszłości może i fotografom. Podczas spotkania uczniowie uczestniczyli również w pokazie "żywej przyrody".

Więcej zdjęć na fb link

https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-nr-3-w-Skawinie-140170223187281/