foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Dnia 6 marca w Szkole Podstawowej w Zelczynie odbyły się XVIII Gminne Warsztaty Profilaktyczne „Szkoła wolna od nałogów”. Hasłem tegorocznej edycji warsztatów było „ Moja szkoła wolna od hejtu”.

Wydarzeniu towarzyszył konkurs plastyczny, zadaniem uczestników było przygotowanie komiksu przedstawiającego losy rówieśnika, który padł ofiarą hejtu, jak również właściwej reakcji na zaistniałą sytuację. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Aleksandra Duda z klasy 2b oraz Nikola Rankiewicz z klasy 6a. Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż uczestnicy wykonali przepiękne i bardzo ciekawe prace. Jedna z naszych uczennic-Nikola Rankiewicz uzyskała II miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!