Skawina, 11.03.2020 r.

ZMIANA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej, w związku z zagrożeniem koronawirusem, w celach profilaktycznych, w dniach 12.03.2020r. – 25.03.2020 r. zajęcia w szkole będą odwołane.

12 i 13 marca 2020r. (czwartek i piątek), będzie ze względów organizacyjnych okresem przejściowym.

W tych dniach, w godz. 7.00 - 17.00 dla uczniów, którym Rodzice nie będą mogli zapewnić opieki w domu, będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze w szkole.

Dla uczniów, którzy będą korzystać z zajęć opiekuńczych, dowóz do szkoły oraz obiad w stołówce szkolnej będą zapewnione.

Od poniedziałku, 16 marca 2020r. wszelkie zajęcia będą zawieszone.

Pragniemy jednak zapewnić, że Nauczyciele oraz Wychowawcy będą komunikować się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny. W miarę możliwości przygotują też materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu.

Uprzejmie prosimy, aby czas, którzy uczniowie spędzą w domu był efektywnie wykorzystany, także na czytanie książek, powtarzanie materiału, rozszerzanie zainteresowań oraz, by uczniowie przestrzegali zaleceń epidemiologicznych.

Prosimy także o śledzenie informacji na stronie internetowej szkoły.

O wszelkich ważnych sprawach będziemy Państwa informować.

Życzymy zdrowia!

Uwaga!

Rodzicom, którzy mają dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS.

Elżbieta Gutierrez