foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo Rodzice,
Drodzy Uczniowie,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie informuje,
że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej
od 25 maja 2020 roku istnieje możliwość sprawowania zajęć opiekuńczo - wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych
dla uczniów klas I-III
.

Jednocześnie informujemy, że do 7 czerwca 2020 r. na obszarze kraju nadal ogranicza się funkcjonowanie szkół w normalnym trybie.

Zgodnie z wytycznymi, w dalszym ciągu, Szkoła Podstawowej Nr 3 w Skawinie zapewnia realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Uczestnictwo w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych uczniów klas I – III wymaga ZGŁOSZENIA chęci uczestnictwa uczniów zajęciach i przestrzegania PROCEDUR ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID – 19.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą organizacji zajęć wychowawczo – opiekuńczych i w przypadku chęci skorzystania z nich, pobrania i wypełnienia deklaracji ZGŁOSZENIA i OŚWIADCZENIA o zapoznaniu się i przestrzeganiu PROCEDUR. (Bez wymaganych dokumentów dziecko nie zostanie zakwalifikowane do zajęć).

Wypełnione ZGŁOSZENIE I OŚWIADCZENIE proszę dostarczyć do sekretariatu Szkoły do 22.05.2020r. do godz. 8.30 (skrzynka przy drzwiach szkoły). Dokumenty można także wypełnić, podpisać, zeskanować i przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,              a oryginały dostarczyć do szkoły w dniu przybycia ucznia do szkoły.

Informuję także, że w pierwszym tygodniu organizacji zajęć ( 25.05.2020r. - 29.05.2020 r.) nie będzie dowozu uczniów do szkoły, a informacje o ewentualnym zakresie posiłków zostaną przekazane Państwu w dniu 22.05. 2020r.

Z poważaniem

Elżbieta Gutierrez

DOKUMENTACJA:

 

1. Zarządzenie nr 11/ 2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie z dnia 19 maja 2020 r.

w sprawie wprowadzania PROCEDUR ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W SKAWINIE W ZWIĄZKU Z COVID – 19.

2. PROCEDURA ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W SKAWINIE W ZWIĄZKU Z COVID – 19.

3. WYTYCZNE GIS, MZ I MEN dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna

4. ZAŁĄCZNIK NR 1 (ZGŁOSZENIE UDZIAŁU DZIECKA W ZAJĘCIACH OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH).

5. ZAŁĄCZNIK NR 2 ( OŚWIADCZENIE RODZICA DZIECKA UCZĘSZCZAJĄCEGO DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W SKAWINIE).