foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Witaj szkoło! 

 Witamy na nowej stronie internetowej  Szkoły Podstawowej  nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie, która rozpoczyna swoją działalność 1 września 2017 r.  W szkole  po raz pierwszy powitamy uczniów klasy pierwszej  oraz  klasy czwartej. Pierwszy dzwonek tuż, tuż......  chociaż wakacje   jeszcze trwają!

 

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej   

zajęcia edukacyjne  w roku szkolnym 2017/ 2018    rozpoczną się   4 września 2017 r.  (poniedziałek).

 Trwają intensywne  przygotowania,  by stworzyć  dla wszystkich uczniów  bezpieczne i inspirujące miejsce do nauki  z wysokim poziomem kształcenia.   

 Cały parter, z oddzielnym wejściem do szkoły, klasopracowniami, świetlicą  (do godz.17.00)  szatnią i łazienkami  przeznaczonymi do dyspozycji  uczniów klas I, IV  jest odnawiany  i   wyposażany  w  kolorowe, pachnące  nowością  sprzęty i pomoce dydaktyczne.

Kompletujemy  dokumenty uczniów, potwierdzamy, że  nauka będzie odbywać się  na jedną zmianę (od godz. 8.00).   Profesjonalna kadra  pedagogiczna  już  planuje  nowe wyzwania dydaktyczne i  zajęcia pozalekcyjne.

Uczniów klas drugich i trzecich dotychczasowego Gimnazjum także będą cieszyć na pierwszym  i drugim  piętrze  profesjonalnie wyposażone klasopracownie (nowe komputery,   pomoce dydaktyczne,  bogato wzbogacony księgozbiór w bibliotece i czytelni szkolnej, nowe szafki w szatni) oraz   interesujące projekty edukacyjne.

 Rok szkolny 2017/2018  wraz z wdrażaną  reformą oświaty  jest dla nas wszystkich  dużym wyzwaniem! Intensywne przygotowania  trwają.

Informacje,  komunikaty i  szczegóły   związane z  organizacją nowego roku szkolnego  będziemy  zamieszczać na bieżąco.  Prosimy  je  „śledzić”. 

Już zapraszamy! 

 

                                                                                     Jeszcze z wakacyjnym pozdrowieniem !

                                                                                                        Elżbieta  Gutierrez

                                                                                                               Dyrektor