“Uszyj maseczkę dla sąsiada”

DZIĘKUJEMY !!!

W ramach akcji “Uszyj maseczkę dla sąsiada” organizowanej przez Urząd Miasta i Gminy Skawina, pracownice obsługi Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie, wykorzystując dostarczony materiał, uszyły w szkole (na własnych maszynach) 2250 maseczek wielokrotnego użytku.

Przez kilka dni klasopracownia nr 7 została zamieniona w „zakład krawiecki”. ZESPOŁOWA PRACA PRZYNIOSŁA IMPONUJĄCE EFEKTY. Wszystkie maseczki zostały przekazane do Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, a potem trafiły do mieszkańców. BRAWO! BRAWO!

Fotorelacja dostępna tutaj.