Super Sportowi Bohaterowie

W dniach od 18 do 30 maja 2020r. chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sportowym współzawodnictwie konkursu „Domowy Mały Mistrz Małopolski”, którego założeniem było nagranie maksymalnie 30 sekundowego filmiku z aktywnością fizyczną uprawianą w warunkach domowych.

Z naszej szkoły w „zdalnych zawodach” wystartowało 22 uczniów. Konkurs rozstrzygnięto 4 czerwca 2020r i uzyskaliśmy wysoką lokatę - VIII miejsce w Małopolsce. Poniżej przedstawiamy linki do filmików. Gorąco gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy im za to, że w ciężkich czasach zdalnego nauczania nie zapominają o utrzymywaniu kondycji fizycznej.

Multimedia dostępne TUTAJ.