Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,

Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 3

w Skawinie przekazuje informacje  dotyczące   organizacji     nauki

w  szkole   uczniów, którzy od  1 września 2020r.   rozpoczną   naukę   w klasach  pierwszych.

1. Szkoła zapewnia  uczniom zestaw  bezpłatnych podręczników  i ćwiczeń.
      (wrzesień, 2020r.).
  2. Prosimy o skompletowanie wyprawki szkolnej dla  uczniów, zgodnie z wytycznymi:
      WYPRAWKA  PIERWSZOKLASISTY  (link (wrzesień 2020).
  3. Listy klas pierwszych   będą ogłoszone   26 sierpnia 2020 r.
  4. Informacje  o  rozpoczęciu roku szkolnego będą   dostępne  na stronie   internetowej szkoły  w ostatnim   tygodniu sierpnia.
  5. Informujemy, że szkoła  zapewni  Program adaptacji  uczniów w  nowym środowisku szkolnym

(zgodnie z rozpoznanymi  potrzebami dzieci, wrzesień- październik 2020 r.).
  6. Szczegółowe informacje  dotyczące organizacji roku szkolnego  2020/2021 zostaną omówione   podczas  spotkania   1 września  2020 r.
  1. „Jak będzie zorganizowana nauka w klasach pierwszych ?”.
  2. E -  dziennik   w komunikacji   szkoła - uczeń - rodzice.
  3. Zajęcia pozalekcyjne –„Jak rozwijać zdolności i zainteresowania uczniów?”.
  4. Organizacja świetlicy, stołówki i dowozu uczniów do szkoły.
  5. Pomoc psychologiczno – pedagogiczna (pedagog, psycholog, logopeda)
  6. Bezpieczeństwo uczniów.

Dzisiaj, życząc udanych  wakacji  i  zdrówka,  zapewniamy, że  już na WAS  czekamy !!!

DO ZOBACZENIA !!!                                                                          Z poważaniem

Elżbieta Gutierrez