PROCEDURY ZAPEWNIANIA BEZPIECZEŃSTWA

W SZKOLE W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII

Szanowni Państwo,

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty!!!
Bardzo prosimy o zapoznanie się (i stosowanie) z PROCEDURAMI ZAPEWNIANIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE                                 W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII.

Z radością witaliśmy dzisiaj wszystkich naszych Uczniów oraz Rodziców klas pierwszych. Cieszymy się, że wszyscy są zdrowi!

Udaje nam się rozpoczynać ten Nowy Rok (szkolny) tradycyjnie, w szkole, chociaż - w reżimie sanitarnym. Niech tak trwa !!!!

Przygotowaliśmy się dobrze do tego wyzwania. Jeśli byłyby jakieś uwagi, wnioski, jak zwykle zapraszamy do współpracy.

Uprzejmie prosimy zapoznać się z nimi,  wydsrukowanie, a następnie po podpisaniu proszę dostarczyć - do końca tygodnia - do Wychowawców (poprzez uczniów).

Z góry dziękuję i życzę Wszystkim udanego roku szkolnego, dużo radości, sukcesów, a przede wszystkim ZDROWIA!!!

Elżbieta Gutierrez

PROCEDURY ZAPEWNIANIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII.

ANEKS: