VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami

29 września nasza szkoła brała udział w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Jest to bezpłatna akcja edukacyjna, której kulminacją jest przeprowadzenie egzaminów zgodnie z hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Młodsi, czyli nasi czwartoklasiści sprawdzali „tabliczkową” wiedzę starszych kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły, a nawet Pani dyrektor:-).

Mimo, że czas był mocno ograniczony, to udało nam się przeegzaminować 41 osób.
Pewnie wszystkich ciekawią rezultaty :-) Myślę, że nie jest źle-35 osób zdało egzamin pomyślnie! Wszystkim zwycięzcom wręczyliśmy certyfikat/legitymację „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

GRATULUJEMY!!!