Wybory już za nami!

4 października 2017 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Kandydatów było ośmiu. W wyniku głosowania zdecydowanym zwycięzcą okazała się Edyta Ślęzak z klasy 3c (jej program wyborczy wciąż można przeczytać w gablocie na I piętrze – warto wiedzieć do czego się zobowiązała!).

Tyle samo głosów oddano na trójką kandydatów: Olę Grelę (3a), Patryka Grabińskiego (2b) i Karola Nowaka (3b). Zatem Zarząd będzie liczył cztery osoby. Warto zaznaczyć, że w wyborach po raz pierwszy wzięli też udział czwartoklasiści. Ich kandydatką była Nikola Jaworska. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Beata Pękala.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!