Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek...

...obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe.

Uczniowie klasy pierwszej uczcili święto przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Uczniowie ze starszych klas przygotowali dla nich ciekawe konkursy i quizy. Na zakończenie pierwszoklasiści zostali przez Panią Dyrektor oraz wróżkę z biblioteki pasowani na czytelnika.

Pełna fotorelacja dostępna jest tutaj.