foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek... 

...obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe.

 

 

Uczniowie klasy pierwszej uczcili święto przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Uczniowie ze starszych klas przygotowali dla nich ciekawe konkursy i quizy. Na zakończenie pierwszoklasiści zostali przez Panią Dyrektor oraz wróżkę z biblioteki pasowani na czytelnika. 

Pełna fotorelacja dostępna jest tutaj.