Akademia Bezpiecznego Puchatka

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczniów, chcemy, aby droga, którą codziennie się poruszają była dla nich spokojna. Dlatego wzięliśmy udział w programie AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA. Już od pierwszych dni w szkole organizowane były zajęcia wprowadzające dzieci w tematykę bezpieczeństwa oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Nasze działania zostały uwieńczone sukcesem zdobyliśmy CERTYFIKAT AKADEMII BEZPIECZNEGO PUCHATKA.

Program jest przygotowywany we współpracy z: Wydziałem ds. Nieletnich, Patologii  i Profilaktyki Biura Prewencji Komendy Głównej Policji oraz Wydziałem ds. Profilaktyki w Ruchu Drogowym Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.
Patronat honorowy sprawuje Komenda Główna Policji. Partnerem medialnym jest portal MiastoDzieci.pl.