... ten magiczny czas!

Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia. 6-go grudnia panuje szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją – gościliśmy świętego Mikołaja i jego pomocników.

Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdej klasy znalazły się paczki, które wszystkim dzieciom wręczał osobiście Mikołaj. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.