foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Przedstawienie „Baśniowy ambaras”

W piątek 15.12., działające w naszej szkole Koło Teatralne przygotowało niespodziankę dla klasy pierwszej i czwartej – przedstawienie pt. „Baśniowy ambaras”.

 

 

 

 

Wpisując się w Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, uczniowie klas gimnazjalnych zachęcali swoje młodsze koleżanki i kolegów do czytania baśni. Wielki Baj, reagując na dziwne sytuacje mające miejsce w  świecie baśni, przywołał na pomoc Wróżkę Fantazję, która swymi czarami sprawiła, że wszyscy bohaterowie popularnych baśni powrócili na swoje miejsca, a znane historie odzyskały swój sens. 

Pierwszo -  i czwartoklasiści zrozumieli, że czytanie baśni jest bardzo ważne, bo dzięki nim rozwijają swoją wyobraźnię. 

Na koniec pani bibliotekarka zachęciła uczniów do wypożyczania baśni w szkolnej bibliotece, a aktorzy zaprosili wszystkich widzów do wspólnej zabawy.