Niezwykła wycieczka

5 stycznia klasa pierwsza była na wycieczce w CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ w Balicach. Uczniowie zapoznali się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi lotniska oraz jego funkcjonowaniem.

Brali udział w odprawie biletowo-bagażowej i kontroli bezpieczeństwa oraz zwiedzili terminal pasażerski. Spotkali się z robotem humanoidalnym, który chętnie z nimi rozmawiał a nawet tańczył. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała i dostarczyła nie tylko ogromną dawkę informacji, ale także wiele emocji i radości.