foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Dzień Babci i Dziadka

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem swojej wychowawczyni przygotowali uroczystość ozdobioną wierszykami, piosenkami oraz ciepłymi życzeniami. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 22 stycznia 2018r. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli w szkolne mury SP3, gdzie wypatrywały ich, ich wnuczęta. 

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka to symboliczna uroczystość w kalendarzu naszej szkoły. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

Dziękujemy Babciu i Dziadku!

Pełna fotorelacja dostępna jest tutaj.