foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

Gratulujemy Lence I miejsca !!!

Dnia 09.02.2018r. odbył się X Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Krzęcinie.

 

 

 

 

Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem " Save you, save me". Konkurs był przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze- uczniowie klas I-III oraz dzieci starsze- klasy IV-VII. Uczestnicy przybyli ze wszystkich szkół skawińskich oraz  z placówek w Zelczynie, Wielkich Drogach, Jaśkowicach i Woli Radziszowskiej. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Lena Tatara z klasy 1a oraz Weronika Fliszewska i Julia Wincencik z klasy IVa. Lena Tatara zachwyciła jury przepięknym wykonaniem piosenki 'Heal the world' zdobywając w ten sposób I miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!