foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

REKRUTACJA - ROK SZKOLNY 2019/2020

Zapisy do 1 klasy

    

Zapraszamy Rodziców i Uczniów przyszłych klas pierwszych:

  • 9 marca 2019 r. w godz. 10.00 – 13.00.

 

        

 

NASZA OFERTA  =  SZKOŁA SUKCESU

Nasza szkoła w obiektywie

 

Informujemy, że  zapisu dziecka można dokonać także w innych dniach, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.00 w sekretariacie szkoły. (Tel. 12. 276-75-56).

 

Uwaga!

1. Zapisy dotyczą dzieci siedmioletnich, urodzonych w 2012 r. oraz - na wniosek Rodziców, dzieci sześcioletnich, urodzonych w 2013 r.

2. W przypadku wyboru innej szkoły, należy poinformować,  do której szkoły dziecko będzie uczęszczało.

 

 

4. DOKUMENTY wymagane przy zapisie do szkoły:

1) Dowód osobisty Rodzica.

2) PESEL Dziecka.

INNE  DOKUMENTY: (Do pobrania) lub dostępne w sekretariacie szkoły

  • KLASY I (Uczniowie z obwodu)
  • KLASY I (Uczniowie spoza obwodu)

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE

2) KARTA INFORMACYJNA

3) POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU UCZNIA.

ZAPRASZAMY !!!

Z poważaniem
Elżbieta Gutierrez

5. OBWÓD SZKOŁY:

Obwód Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie  obejmuje ulice:

  • 29 Listopada – nieparzyste do numeru 13,
  • Babetty, Stefana Batorego, Bagienki, Browarna,
  • Stanisława Chmielka,
  • Działkowców,
  • Energetyków, Estery, Hallerów, ppł. Andrzeja Hałacińskiego,
  • Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Korabnicka – parzyste do numeru 18 i nieparzyste do numeru 5, Korabnicka Boczna, Kościelna, Krakowska, Krzywa,
  • Lipowa,
  • Łąkowa,
  • Adama Mickiewicza,
  • Nad Wodą, Niepodległości,
  • Okrężna, Feliksa Pachla, Piastowska, Józefa Piłsudskiego – parzyste do numeru 30 i nieparzyste do numeru 89, Pisary, Podgórki, Podwale, Pokoju, Polna, Przemysłowa,
  • Rynek, Rzeczna,
  • Władysława Sikorskiego, Skawińska, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Spółdzielcza, O. Adama F. Studzińskiego, Szwedzka,
  • Torowa, Torowa Boczna, Ks. Walentego Troski, Tyniecka,
  • Węgierska, Wojska Polskiego, Wspólna,
  • Za Górą, Zamkowa, Zielona,
  • mjr Jana Żychonia, Żwirowa.

 

 

ZAPRASZAMY !!!!!!!!