foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

SOBOTA NIESPODZIANEK W SP3

 

10 marca 2018 roku Szkołę Podstawową nr 3 odwiedzili szczególni goście – nasi przyszli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami.

Już przed godziną 10 pierwsi zainteresowani nauką w SP 3 przekroczyli progi naszej szkoły. W drzwiach witali ich uczniowie, nauczyciele,  a przede wszystkim Pani Dyrektor z wicedyrektorem, którzy starali się z każdym gościem zamienić choć słowo. Wszyscy z dumą pokazywalipiękne sale, zwłaszcza te przygotowane dla najmłodszych uczniów, świetlicę dla maluchów, czy ich szatnię. Każde dziecko mogło zwiedzić szkołę, rozwiązać zadania przygotowane przez nauczycieli języków obcych oraz języka polskiego, czy zmierzyć się z poprawnym złożeniem trójwymiarowych modeli wewnętrznych organów człowieka. Bardzo wielką atrakcją były pokazy widowiskowych reakcji chemicznych przygotowane przez nauczycielkę chemii i jedną z uczennic, a także spotkanie w pracowni informatycznej z ozobotami, które można było zaprogramować i wypróbować ich możliwości. Magicznym miejscem naszej szkoły, bardzo chętnie odwiedzanym przez uczniów, jest biblioteka. I tutaj wszyscy byli bardzo ciepło witani przez gospodynię – panią bibliotekarkę, która z wielką przyjemnością pokazywała bogaty księgozbiór, opowiadała o działalności biblioteki, zachęcając do jej częstego odwiedzania.

Uśmiechy na ustach młodych odwiedzających oraz wiele szczegółowych pytań zadanych przez ich rodziców i ich życzliwe opinie pozwalają mieć nadzieję, że Szkoła Podstawowa nr 3 wywarła na nich dobre wrażenie i że już od września  dzisiejsi goście staną się gospodarzami tej szkoły.

Galeria