foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie klasy pierwszej powitali razem z zaprzyjaźnionymi gimnazjalistami. To starsze koleżanki pomogły pierwszakom przygotować wspaniałą Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę.

 

 

 

Pierwszy dzień wiosny uczniowie klasy pierwszej powitali razem z zaprzyjaźnionymi gimnazjalistami. To starsze koleżanki pomogły pierwszakom przygotować wspaniałą Marzannę symbolizującą odchodzącą zimę. Podczas uroczystego powitania WIOSNY uczniom: Nikoli Cygal, Zuzi Kanonik, Wiktorii Stawińskiej oraz Maciejowi Piwowarczykowi zostały wręczone nagrody za zdobycie czołowych miejsc w BAJKOWYM KONKURSIE. Potem nastąpiła wspaniała :) kolorowa :) wiosenna :) zabawa :) :) :)