foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Sportowe przygody

Dzisiaj w klasie pierwszej na zajęciach wychowania fizycznego gościli trenerzy Klubu Sportowego Skawinka Skawina. Podczas lekcji uczniowie pokazali niespożyte pokłady energii i zajęcia odbywały się w szybkim pędzie :). Na koniec rozdane zostały autografy :).

 

 

 

Panom TRENEROM serdecznie dziękujemy za to, że nie tylko zaznajomili nas z tajnikami gier sportowych, ale także za to, że się  świetnie z nami bawili!!!

OLE OLE OLE OLE OLE - NIE DAMY SIĘ, NIE DAMY SIĘ!!!