foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

ZAPROSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawiniezaprasza Uczniów klas trzecich i Rodziców 16 kwietnia 2018 r. ( poniedziałek), o godz. 17.15 na SPOTKANIE INFORMACYJNE  dotyczące organizacji pracy klasy czwartej w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 


Nasza oferta = SZKOŁA SUKCESU

  • Jednozmianowość: zajęcia od godz. 8.00.

( wydzielony cały parter i I piętro),

  • Mało liczebne klasy - indywidualizacja nauczania,

  • Atrakcyjna oferta edukacyjna:

- ciekawe lekcje, konkursy,

  -  zajęcia pozalekcyjne odpowiadające zainteresowaniom uczniów (m.in. językowe,  matematyczne, komputerowe – programowanie, taneczne, sportowe (basen), muzyczne, plastyczne, teatralne, recytatorskie, drużyny zuchowe),

- opieka psychologiczno - pedagogiczna (zajęcia korekcyjne, wyrównawcze, wsparcie pedagogiczne, psychologiczne, logopedyczne, opieka pielęgniarki),

- realizacja projektów, innowacji, wycieczki, E- dziennik,

  • Wysoki poziom kształcenia, wykwalifikowana kadra,

  • Wychowanie do wartości,

  • Bezpieczeństwo - profesjonalny system monitoringu,

  • Nowoczesne, wspaniale wyposażone sale lekcyjne (multimedia), pracownie komputerowe, biblioteka, czytelnia,

  • Świetlica (7.00 – 17.00); opieka, zajęcia, odrabianie zadań,

  • Pyszne obiadki, sklepik,

  • Dowóz.